6 Haziran Bitcoin, Litecoin, Stellar Fiyat Analizi, Yeni Hedefler Neler?

0

Kripto para piyasası son aylarda büyük bir düşüş yaşayarak 60 bin dolar seviyelerinden 35 bin dolara kadar geriledi. Kripto para piyasaları düşmeye devam edecek mi?, Bitcoin, Stellar, Litecoin fiyat analizlerini yaptık.

BTC/USD

Bitcoin (BTC) oranı son yedi gün içinde neredeyse değişmedi.

tradingview tarafından btc/usd grafiği

Bitcoin (BTC), uzun vadeli senaryoda şimdiye kadar ne boğalar ne de ayılar inisiyatifi ele geçirmediği için dar bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Bununla birlikte, 4H zaman diliminde, satış işlem hacminin yanı sıra oynaklık da düştü, bu da kısa vadeli bir yükselişin yakında gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Bu durumda,  bitcoin 37.780 dolara çıkarabilir. Bitcoin, analiz zamanında 35.916 dolardan işlem görüyor.

XLM/USD

Stellar’ın (XLM) fiyatı dünden beri %0,29 düşerken, geçen haftaki fiyat değişimi %+1,39 oldu.

TradingView tarafından XLM/USD grafiği

Direncin 0,45 dolardan yanlış bir şekilde kırılmasının ardından, fiyat 0,36 dolardan desteğe geri döndü. Şu anda, satış ticaret hacmi düşmüş olsa da ayılar boğalardan daha güçlü. 0,3620 dolarlık destek kırılırsa, 0,30 dolardan bir sonraki seviyeye geçme şansı yüksek. XLM, basın zamanında 0,3786 dolardan işlem görüyor.

LTC/USD

Litecoin (LTC) oranı da son yedi gün içinde neredeyse değişmedi.

tradingview tarafından ltc/usd grafiği

Günlük grafikte “dijital gümüş”, düşük işlem hacmiyle desteklenen likiditenin çoğunun odaklandığı bölgede işlem görüyor. Satış hacminin düşmesi, artan potansiyeli teyit ediyor. Bu durumda, alıcılar 200 doların üzerinde düzeltme yaparlarsa 239 dolardan dirence geri dönebilirler. Litecoin, analizi yaparken 175.35 dolardan işlem görmektedir

kaynak: u.today

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.