Kripto Para Haberleri

Popüler Analistten Dört Kripto Birimine Dikkat Çekildi

Tyler Swope tarafından dört kripto para birimine yönelik dikkat çekildi. Coinbase’de yakın zamanda listeleneceğini düşündüğü dört birimi açıklayan analist, bu birimlerin yakında önemli gelir kazançları sunabileceğini belirtti.

] }

Kripto para piyasalarında popüler analistlerden olan Tyler Swope tarafından dört kripto para birimine yönelik dikkat çekildi. Coinbase’de yakın zamanda listeleneceğini düşündüğü dört birimi açıklayan analist, bu birimlerin yakında önemli gelir kazançları sunabileceğini belirtti. Ortaya çıkan son verilere göre de ABD merkezli kripto borsası olan Coinbase, listelemiş olduğu varlıklara ilerleyen günlerde 4 kripto para birimini dahil edebilecek. Tyler Swope’a göre ise Coinbase 4 kripto birimini yakın zamanda listeleyebilecek. Bu birimlerden ilki ise THETA olarak öne çıkıyor. 2020 tarihinden beri Coinbase’nin dikkatini çeken birim özellikle yakın zamanda Coinbase’de yer alabilir. Bu durum ise fiyatlarda önemli artışlara neden olabilir.

Listelenecek Birimlerin Fiyatlarında Artış Yaşanabilir

Bunun yanında listelenme potansiyeli olan diğer 3 birim için de fiyat artışları yaşanabilir. Bir diğer birim ise özellikle özel ve genel ağları içeren blok zinciri platformu olan KDA olarak öne çıkıyor. Üçüncü birim ise HNS olarak öne çıkıyor.

Yapılan açıklamalara göre üst düzey internet alanlarının tahsisini yeniden keşfedilmesini hedeflen bir blok zinciri protokolü olarak öne çıkan HNS de listede yer alması sonucunda fiyatlarında artış yaşatabilir. Analistin ifadelerine göre listede yer alacak dördüncü birim ise POOL olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda Tyler Swope, yatırımcıların sözü edilen bu birimleri yakından takip etmelerini ve listeleme haberinin çıkması sonrasında fiyatlarında önemli yükseliş yaşanacağını belirtiyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu