22 Binden Fazla Yatırımcı Local.Bitcoin.Com’a Kayıt Oldu

22 Binden Fazla Yatırımcı Local.Bitcoin.Com’a Kayıt Oldu

Dünyanın farklı yerlerinde buluna  bitcoin yatırımcıları, sanal para birimindeki afaki artış sonrasında, Local.bitcoin.com’a kayıt oldular.

Dijital para birimi BTC’de görülen artış ve sonrasında analistlerin daha fazla yükseleceğine dair yaptıkları açıklamalar sonrasında, siteye kayıtların bir anda artmasına ve insanların yatırım yapmasına neden oldu.

Bitcoin Ticareti İçin Üye Sayısı Hızla Artıyor

Yabancı kaynaklardan aldığımız haberlere göre, kayıtlardaki artışın tek nedeni Bitcoin’in 2019 ilk yarısındaki hızlı yükselişi ve analistlerin açıklamaları oldu. Site üzerinde en fazla pazara sahip olan ülke vatandaşı Amerika olurken, bunu sırayla Avustralya, Çin, Kanada, Almanya ve İsveç gibi ülke vatandaşları izledi. Ayrıca listede Hindistan ve Venezuela gibi ülkelerin bulunması da dikkat çekti.

Sitenin tercih edilmesindeki asıl etken ise, diğer siteler kimlik doğrulaması isterken local.bitcoin.com sitesinin herhangi bir kimlik doğrulaması istemeden yatırımcıların yatırım yapmalarına fırsat vermesi oldu.

İLGİLİ HABER:  Türkiye'nin Altın Destekli BiGA Kripto Paraları Artık Tamamen İşlevsel

Birçok yatırım aracısı site kullanıcılarından hesaplarını doğrulamaları için kimlik bilgilerini gösteren belgeyle özçekim yaparak mail olarak göndermelerini isterken, local.bitcoin hiçbir şekilde böyle bir talepte bulunmayarak KYC’sız ve isimsiz olarak yatırımcıların bitcoin ticareti yapmalarına müsaade ediyor.

Ethereum Akıllı Sözleşmesi Nedir ve Ne İşe Yarar?

Stellar Nedir? Stellar’ın Fiyatı Ne Kadar?

Dogecoin Nedir? Dogecoin’in Fiyatı Ne Kadar?

BitTorrent Nedir? BitTorrent’in Fiyatı Ne Kadar?

Cardano Nedir? Cardano Fiyatı Ne Kadar?

Sitenin ödeme yöntemlerine baktığımızda ise; banka havalesi % 35, PayPal % 11, Alipay %  12, Venmo % 6, şahsen elden nakit yatırımları %  6 gibi farklı komisyon oranları sunuyor.

Sitenin kimlik bilgisi konusunda ısrarcı olmaması ve yatırımların yasalara uygun yapılması halinde bundan sonra da ısrarcı olmayacağını bildirmesi nedeniyle, siteye üye olanların sayısının çok daha fazla olması bekleniyor.

Yorum Yok

Cevap bırakın