] }
Coin Haberleri

2019 Sonu İçin Şaşırtan Fiyat Tahmini

IBM, Blockchain ve dijital para birimleri başkan yardımcısı olan Jesse Lund, Finder.com adresinde yayımlanan bir röportajında verdiği Bitcoin tahminleri ile dikkatleri üzerine çekti. Başarılı finans adamı, yılsonuna doğru Bitcoin‘in şimdiki değerinden daha yüksek rakamlar üzerinden işlem göreceğini beklediğini belirtti. Online video platformlarında yayınlanan röportaj kapsamında Jesse Lund‘un 2019 Aralık ayına kadar Bitcoin fiyatlarının 5000 $ olacağı tahminlerinde bulunması piyasayı takip eden kişiler arasında tartışmalara yol açtı.

IBM, Blockchain ve dijital para birimleri başkan yardımcısı olan Jesse Lund, Finder.com adresinde yayımlanan bir röportajında verdiği Bitcoin tahminleri ile dikkatleri üzerine çekti. Başarılı finans adamı, yılsonuna doğru Bitcoin‘in şimdiki değerinden daha yüksek rakamlar üzerinden işlem göreceğini beklediğini belirtti. Online video platformlarında yayınlanan röportaj kapsamında Jesse Lund‘un 2019 Aralık ayına kadar Bitcoin fiyatlarının 5000 $ olacağı tahminlerinde bulunması piyasayı takip eden kişiler arasında tartışmalara yol açtı.

Jesse Lund, yapılan röportajda IBM’de yakın zaman içerisinde farklı birimlerin de görülebileceğinin altını çizdi. Buna karşın halen Bitcoin yükselişi öngörüsünden vazgeçmeyen Lund, yükselişim 2019 yılından sonra daha hızlı olacağını düşündüğünü de belirtti. Ünlü finans uzmanı düşüncelerini kendi cümleleri ile “Bir gün Bitcoin‘in bir milyon dolar olacağını tahmin ediyorum.” şeklinde sonlandırdı. Jesse Lund, Bitcoin fiyatlarının tahminleri doğrultusunda gerçekleşmesi halinde piyasalarda oluşabilecek yeni sistemler hakkında da açıklama yapmaktan geri kalmadı. Açıklamalarını gerekçelere dayandıran Lund’un tahminlerinin tutup tutmayacağı ise merak konusu haline geldi.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.