1inch Coin Nereden Alınır?

0

Yatırımcılar en iyi al-sat oranlarını bulmak için birçok borsaları takip etmeleri gerekmektedir.  Tamda bu durumda 1inch, yatırımcıların borsaları sadece tek bir platform üzerinden takip edebilmelerini sağlayan merkezsiz borsalara yönelik bir proje olarak tanımlanmaktadır. 1inch sayesinde kullanıcılar tek platform üzerinden birden çok DEX’i takip edebiliyor ve al-sat oranlarına ulaşarak işlem yapabiliyorlar.

1inch (1INCH) Nedir?

 

1inch platformu,  Libertus Capital, Dragonfly Capital, Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Divergence Ventures, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures’ten 2,8 milyon $ fon topladıktan sonra 2020 Ağustos’da piyasaya sürüldü.  2020 Aralık ayında da 1inch, Nima Capital, Blockchain Capital, Spartan Group, ParaFi Capital gibi diğerleri  ile beraber Pantera Capital öncülüğündeki Series A fonunda 12 milyon $ daha da toplanmış oldu.

Bunların yanında 2020 Aralık’ta 1inch platformu, 1INCH yönetişim token’ı de piyasaya sürdü ve 1inch ağı merkezsiz bir otonom organizasyon tarafından yönetilmeye başlanmış oldu. Piyasaya çıkmış olduğu ilk günden bugüne zaman 1inch fiyat hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken token oldu.

Yazımız hazırlandığında 4,92  $ işlem gören 1inch coin 1,021,318,149 işlem hacmiyle CoinMarketCap verilerine göre  piyasa değeri açısından 63. sırada yer almaktadır. Dolaşımda ise şu anda 105,590,014 1INCH Coin bulunmaktadır ve maksimum 1.500.000.000 1inch Coin’e  kadar ulaşması beklenmektedir.


1inch (1inch) fiyatı, grafikler, piyasa değeri

1 INCH Coin Yorum 1 inch Coin Grafik

Aşağıda yer alan 1inch coin grafiğinde 1,1 INCH coin fiyat, 1 INCH Coin kaç tl sorularının cevaplarına ulaşabilirsini.

1INCH Coin Nereden Alınır?

Binance borsasında hesap açtıktan sonra aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek güvenli bir şekilde 1inch coin satın alabilirsiniz. Yatırımcıların Binance borsasını tercih etmesinin en önemli etkileri güvenlik, hız ve likiditedir.

  • 1inch Coin satın almak istiyorsanız ilk önce borsaya bir TL göndermeniz gerekiyor ve  TL’nin yerine kullanabilecek kripto para almanız gerekmektedir. Bunlar için önce Binance borsası ana sayfasına girip sol üstte bulunan “Kripto Al”ı seçerek  “Kredi/Banka Kartı” sekmesine giriniz.
  • Girdiğiniz sekmede TRY ile ne kadarlık bir işlem yapmak istediğinizi seçiyorsunuz ve Coin kısmında da Tether’i yani USDT’yi seçmeniz gerekiyor.
  • USDT’ yi aldıktan sonra ise sol üstte bulunan  “Al-Sat” sekmesini önizleyip “Klasik” sekmesini açınız.
  • Açtığınız sekmede sağ üstte bulunan USDT sekmesini seçiniz ve arama kısmına 1INCH yazıp en altta açılacak olan 1INCH/USDT çiftinizi seçmeniz gerekiyor.
  • Bu işlemi de yaptıktan sonra ortadaki “1INCH AL” sekmesini açın ve almak istediğiniz miktarı yazınız.
  • Almak istediğiniz miktarı girdikten sonra işleme onay verip 1INCH Coin alma işleminizi tamamlayın.

Tüm bu anlattığımız adımlara ek olarak Binance borsasında satın almak istediğiniz rakamı girip güncel fiyattan değil düşük bir fiyattan da alım emri oluşturabilirsiniz. Bu işlem içinde Limit sekmesini kullanabilirsiniz ve almak istediğinizi miktarla almak istediğiniz fiyatı belirtmeniz yeterlidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.