100 Milyon XRP Eski Ripple CTO’suna Transfer Edildi

Görünüşe göre 100 milyon XRP ’nin şirketin eski CTO’su Jed McCaleb tarafından piyasaya sürülmesini bekliyoruz. 26 milyon dolardan fazla bir değere sahip olan 100 Milyon XRP cüzdanına yeni taşındı.

McCaleb’in XRP tokenlerini neredeyse iki yıldır piyasaya sürdüğü kitlesel bir sır değil. Wall Street Journal, Eylül 2018’de bile, McCaleb’in her gün yaklaşık 40.000 XRP sattığını, bunun 2018’in sonuna kadar hızlanan bir eğilimde olduğunu bildirdi. McCaleb ve çocuklarının aslında 7.3 milyar XRP’ye sahip olduğu öngörülüyor.

Her ne kadar kitlesel satış 2019’un çoğunda azalsa da, McCaleb için tekrar gündeme gelebilir. Eski CTO, cüzdanına 100.000.000 XRP (26.3 milyon dolar) aldı. Balina Uyarısı yapan @whale_alert) bugün erken saatlerde bu transfer hakkında bilgi verdi.

McCaleb’in bu fonlarla tam olarak ne yaptığı belli değil. Ancak kitlesel satışının bir sonucu olarak on milyonlarca dolar tahakkuk etti. Ayrıca CTO, Ripple’e doğrudan rakip olan Stellar Lumens’in kurucusu. Bazıları onu sabotajla suçluyor ama motivasyonu büyük oranda açgözlülük gibi görünüyor, görünüşe göre sınır tanımıyor. 

@Crypto_Bitlord’ın kısaca söylediği gibi:

100 milyon XRP’nin piyasaya çıkmasını bekleyeceğimiz tarih henüz belli değil. Ancak olacağından emin olabiliriz. Bu, XRP sahiplerini kesinlikle endişelendirmeli, kripto para biriminin piyasa değeri ile girdiği ilk 10 dan en kötü performansı gösterdiğini düşünüyor.

Şimdilik durum korkunç gözüküyor ve McCaleb’in son transferi herhangi bir endişe yaratmayacak. Akıllı yatırımcılar, XRP‘nin kilit destek seviyelerinin altına düşmesi durumunda kesinlikle stop loss ayarlamaya başlamalıdır. Ancak bilinen bir gerçek var ki bu tarz aynı zamanda balina olan bu şahıslar tek hareketleriyle kripto paraların gidişarını değiştirip karlarına kar ekliyorlar.

İLGİLİ:  Bitcoin 30.000 Dolar Oldu İnsanlar Delirdi

Yorum Yok

Cevap bırakın