0x (ZRX) Nedir? ZRX Coin Nasıl Alınır?

0

0x (ZRX)  2016 yılında piyasaya sürülmüş Ethereum tabanlı bir kripto paradır. 0x Ethereum altyapısının bir parçası olan merkezi olmayan takas platformu yaratmak için sunulmuş, açık bir protokol’dür.

0x (ZRX) Nedir?

0x (ZRX) ethereum tabanlı kurulmuş kripto paralardan bir tanesidir. İlk yüz kripto para birimlerinin yüzde 88’i ethereum tabanlı kripto paralardır. Ethereum altyapısıyla oluşturulmuş en iddalı ve popüler tokenlerinden biridir ve sembolü ise Zrx’dir.

  • Açık bir protokoldür, bundan dolayı kodunu herkes inceleyebilir, bir şeyin değişip değişmediğini tespit etmek oldukça kolaydır.
  • İşlemin doğrulanması için üçüncü bir tarafa gerek kalmadan tokenlerin değiştirilmesine izin vermektedir.
  • Akıllı sözleşmelerden yararlanmaktadır , yani üçüncü bir tarafa veya aracıya ihtiyaç duymadan birkaç farklı işlevi yerine getirebilir.
  • Ethereum’daki en yaygın tür olan ERC-20 belirteçleriyle çalışır, yani şu anda Ethereum’da bulunan hemen hemen tüm belirteçlerle uyum göstermektedir.

0x (ZRX) Kim Kurdu

0x coin 2016 yılında kurulmuştur. Fintech Blockchain Grubu, Pantera, Polychain Capital, Jen Advisors ve Blockchain Capital tarafından finanse edilmektedir.

0x (ZRX) Madenciliği Nasıl Yapılır?

0x (ZRX) madenciliği maalesef ki yapılamayan yada imkan tanımayan bir kripto paradır. Bütün 0x (ZRX) arzı şirket tarafından üretimi yapılmaktadır. 0x (ZRX) toplamda 1,000,000,000 ZRX adet üretilecektir. Şu anda piyasada bulunan 0x (ZRX) arzı sayısı ise 625,958,624 ZRX’dir.

0x (ZRX) Faydaları Nelerdir?

0x’un coinin bir çok faydası bulunmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir;

  • S – Ölçeklenebilir Gereksiz verileri Ethereum blok zincirinden uzak tutarak, ağı yavaşlatmadan daha fazla işlem yapılmasını sağlar.
  • – Merkezi olmayan – Çoğu ticaret biçiminden farklı olarak 0x, güvenilir bir üçüncü taraf olmadan ticareti kolaylaştırmayı başarır.
  • 🔑 – Açık – Kod açık kaynak kodludur, yani herkes tarafından kontrol edilebilir.

 

ZRX Coin Nasıl Alınır?

ZRX Coini İsterseniz yabancı yada yerel kripto para borsalarından alım satım işlemi yapabilirsiniz. Önerimiz zrx coin hacminin yüksek olduğu borsalarda işlem yapmanızdır. Bu borsaların başından Binance gelmektedir. Yerel borsalarda işlem hacmi düşük olduğu için alım satımlar ciddi sorun yaşayabilirsiniz.

ZRX Coin Fiyatı Nedir ve ZRX Coin Fiyat Grafiği

Aşağıdaki ZRX Coin Fiyat Grafiğinden yaralanarak; 1 zrx kaç tl, 1 zrx kaç dolar, 1 zrx kaç dolar, ZRX Coin Fiyatı, Zrx Yorum sorularına cevap bulabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.